חילופי תפקידים בקראקן: ג'סי פאוול, מנכ"ל בורסת הקריפטו, מודיע על סיום תפקידו

פאוול יפרוש מתפקידו כמנכ"ל קראקן ויוחלף על ידי דייב ריפלי, סמנכ"ל התפעול של הבורסה.
קראקן קריפטו

אתמול (ד') נודע כי ג'סי פאוול, מנכ"ל בורסת הקריפטו קראקן (Kraken), הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו. הוא יוחלף על ידי דייב ריפלי, אשר משמש כסמנכ"ל התפעול של הבורסה בשש השנים האחרונות. חילוף התפקידים יתבצע ברגע שיימצא לריפלי מחליף ולאחר מכן פאוול יעבור לכהן כיו"ר הדירקטוריון של החברה.

קראקן היא בורסת הקריפטו התשיעית בגדולה על פי נפח מסחר. נכון לכתיבת שורות אלה נפח המסחר שלה ב-24 השעות האחרונות עמד על כ-820 מיליון דולר. הבורסה מעסיקה כ-3,000 עובדים ולאחרונה בוצעו מספר שינויים בהנהלה הבכירה שלה.

פאוול, שהוא בעל המניות הגדול ביותר בקראקן, אמר כי החליט לסיים את תפקידו כמנכ"ל משום שככל שהחברה הלכה וגדלה כך הניהול שלה הפך להיות יותר שוחק ופחות מהנה עבורו. כאמור, פאוול יכהן כיו"ר דירקטוריון החברה ולדבריו ימשיך לעסוק בפיתוח המוצרים וחוויית המשתמש שלה ובקידום תעשיית הקריפטו.

ריפלי אמר כי החזון שלו כמנכ"ל הנכנס, ימשיך את החזון של פאוול להאיץ את אימוץ המטבעות הדיגיטליים בעולם.

קצת רקע

פאוול, המוכר כאחד התומכים המוקדמים של ביטקוין (BTC), ייסד את קראקן ב-2011, כלומר בשנים הראשונות של עולם הקריפטו. השנה הוא עמד במרכזן של מספר פרשות שנויות במחלוקת הקשורות לבורסה.

ביוני פאוול מתח ביקורת על עובדי חברה אקטיביסטים אשר פעלו, לתפיסתם, למען צדק חברתי. הוא הציע להם להתחייב לחברה או, במידה והם מרגישים שאינם יכולים להשלים עם התנהלותם של עובדים אחרים בה, לקבל את הפיצויים המגיעים להם ולפרוש.

בהמשך הציגה הבורסה מסמך המתאר את התרבות הארגונית שלה שבו נאמר, בין השאר, כי קראקן לעולם לא תדרוש מעובדיה לאמץ אידאולוגיה פוליטית מסוימת כתנאי לעבודה אצלה, אך החברה מבקשת כי עובדיה יכבדו את הזכויות האישיות ואת הפרטיות והחירות של אחרים. עולם הקריפטו מבטא שאיפה לחופש וקראקן תישאר חברה חופשית.

ביולי מחלקת האוצר האמריקנית פתחה בחקירה נגד קראקן. החקירה החלה בעקבות טענות של מקורות אנונימיים לפיהן הבורסה מאפשרת למשתמשים איראנים לצרוך את שירותיה ובכך מפרה את הסנקציות הבינלאומיות נגד המשטר האיראני.

באוגוסט יצא פאוול נגד הסנקציות שהטיל האוצר האמריקני על טורנדו קאש וטען כי לאנשים יש זכות לפרטיות פיננסית. הוא הוסיף כי אינו מאמין בכך שהסנקציות יעמדו במבחן בית המשפט.

פאוול הכחיש את השמועה לפיה אירועים אלה הם שזרזו את החלטתו לפנות את כסא המנכ"ל והבהיר כי הודיע לדירקטוריון החברה על תוכניותיו כבר לפני שנה.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

פיני שרגיל בן סירה

פיני שרגיל בן סירה

פיני הוא איש הייטק בעברו, שמגיע מתחום הכתיבה, ניהול התוכן והתקשורת השיווקית. לאחרונה החל את דרכו במרחב המרתק והאינסופי של הקריפטו. מתעניין באופן בו הרעיונות והטכנולוגיות של עולמות הבלוקצ'יין והקריפטו ישפיעו על מבני הכוח החברתיים והכלכליים בעולם.
פיני שרגיל בן סירה

פיני שרגיל בן סירה

פיני הוא איש הייטק בעברו, שמגיע מתחום הכתיבה, ניהול התוכן והתקשורת השיווקית. לאחרונה החל את דרכו במרחב המרתק והאינסופי של הקריפטו. מתעניין באופן בו הרעיונות והטכנולוגיות של עולמות הבלוקצ'יין והקריפטו ישפיעו על מבני הכוח החברתיים והכלכליים בעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן