המימקוין WEN נוסק 37% וסוחף את סולאנה לשיאי משתמשים חדשים

נפח המסחר היומי בבורסה המבוזרת Jupiter הגיעו למעל 480 מיליון דולר והדיח את יוניסוואפ מהמקום הראשון, בצל השקת המימקוין WEN
סולאנה WEN

קהילת סולאנה רשמה אתמול הישג משמעותי בתחרות מול אתריום ושאר רשתות הבלוקצ'יין המאפשרות חוזים חכמים: נפח המסחר בבורסת Jupiter המבוזרת (DEX) עבר לראשונה את זה של בורסת Uniswap הוותיקה והפופולרית, הפועלת על הבלוקצ'יין של אתריום.

במהלך 24 השעות האחרונות הוחלפו בג'ופיטר מטבעות דיגיטליים בשווי כולל של יותר מ-480 מיליון דולר, זאת לעומת 470 מיליון דולר שנסחרו ביוניסוואפ, הן בגרסת V2 הן בגרסת V3. כך עולה מנתונים של אתר CoinGecko.

חלק הארי של המסחר היה מול מטבעות יציבים – USDC של חברת סירקל ו-USDT של טטר. המסחר בין מטבעות אלה ובינם ובין SOL הצטבר ב-24 השעות האחרונות ליותר מ-191 מיליון דולר. אולם אחוז נכבד מנפח המסחר בג'ופיטר – יותר מ-50 מיליון דולר – בא ממסחר בטוקן חדש בשם WEN. 

איירדופ של יותר מ-600 מיליון דולר

סיבה מרכזית לגידול בג'ופיטר הוא המימקוין WEN שהוענק במתנה במתכונת איירדרופ (חלוקת מטבעות) לכל מי שהשתמש בשירותי ג'ופיטר במהלך ששת החודשים האחרונים, וכן למחזיקי מכשיר הסמארטפון של סולאנה Saga. עד כה זכו לקבל את הטוקן יותר ממיליון ארנקי סולאנה, ועדיין כמעט מחצית מכלל הטוקנים שבאיירדרופ טרם נמסרו. מאז שנרשם למסחר בתחילת השבוע זינק WEN ביותר מ-37%.

הטוקן WEN הוא יוזמה של אחד ממפתחי ג'ופיטר, והוא הוענק למשתמשי פלטפורמת המסחר עוד לפני השקת הטוקן הרשמי של ג'ופיטר JUP, אשר צפויה להתרחש ב-31 בינואר. 

במסחר המקדים JUP הגיע לשווי של 0.61 דולר, והכוונה היא לחלק כמיליארד טוקנים לכ-955,000 ארנקים, וכך היקף האיירדרופ צפוי להיות יותר מ-600 מיליון דולר. זכאים לאיירדרופ יהיו משתמשי הבורסה המבוזרת שביצעו בה טרנזאקציות בשווי של יותר מ-1,000 דולר.

מספר הארנקים החדשים בשיא כל הזמנים

הציפייה לאיירדרופים הבאים, לצד מטבעות מם אחרים שמעוררים התרגשות בקרב מחזיקי סולאנה כמו BONK שזינק ביותר מ-1000% מאז אוקטובר שעבר, הביאה גם את מספר הארנקים החדשים שנפתחו על סולאנה לשיא של כל הזמנים.

כמו כן מספר הטרנזאקציות על הבלוקצ'יין הגיעו לרמות שלא נראו מאז אוקטובר 2022, כך על פי נתונים שהובאו באתר The Block.

מספר הארנקים החדשים על סולאנה. מקור: The Block

SOL נסחר כעת בשער של 96.8 דולר, עלייה של 7.8% בשבוע, ושל 300% מאז ספטמבר שעבר. בהשווה לביטקוין מדובר בעלייה של כ-120% בתוך פחות משישה חודשים.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ללמוד לסחור ולהשקיע בקריפטו

זהו הזמן לנצל את ההזדמנויות בשוק הצומח!

הכשרה פרקטית למסחר מקצועי והשקעה אחראית ומניבה במטבעות דיגיטליים

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן