המטבע סולאנה נוסק 60% בסוף השבוע וחוצה את ה-$100 לראשונה מ-2022

שער מטבע SOL הגיע ל-117 דולר - רמות מחיר שלא נצפו מאז אפריל 2022. ברקע העליות: מנפיקת המטבע היציב פקסוס קיבלה אישור רגולטורי להתרחב לסולאנה
מטבע סולאנה

שער המטבע הדיגיטלי סולאנה ממשיך בתנופה כלפי מעלה. במהלך היממה האחרונה חצה SOL את קו 100 דולר והגיע אף למחיר של 117 דולר, עלייה של כ-20% ב-24 שעות ו-60% מיום חמישי האחרון. בכך משלים המטבע סולאנה יותר מ-1,000% עלייה בערכו בתוך כשנה.

גם נפח המסחר ב-SOL שובר שיאים שנתיים, ועלה במהלך דצמבר בלבד בכ-70%, על פי Coindesk.

על פי נתוני מעקב און-צ'יין, הפעילות הגוברת על הבלוקצ'יין של סולאנה ממקמת אותה בראש הטבלה. היקף הנכסים המנוהלים על סולאנה הגיע לכ-4.4 מיליארד דולר, עלייה של 116% בחודש האחרון לבדו, והרביעי בהיקפו בהשוואה לרשתות בלוקצ'יין אחרות.

מלבד סולאנה רשתות הבלוקצ'יין שהיקף פעילותן גדול יותר הן BSC, טרון ואתריום.

הכשרה ייחודית בתחום הבלוקצ'יין

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

USDP מצטרף לסולאנה

בשבועות האחרונים משכה סולאנה תשומת לב רבה מצד משקיעים, המשתמשים ושאר גורמים בתעשיית הבלוקצ'יין, בין היתר בזכות סדרה של איירדרופס מצד פרויקטים הפועלים על סולאנה שהחליטו לחלק טוקנים במתנה למשתמשים ולמחזיקי SOL, לצד עניין גובר והתלהבות סביב המימקוין Bonk

היקפי הנכסים והשימוש בסולאנה צפויים לקבל רוח גבית נוספת מהחלטת הרגולטור האמריקאי לאשר לראשונה לחברת פקסוס (Paxos), מנפיקת המטבע היציב USDP, להתחיל לפעול על גבי הבלוקצ'יין של סולאנה. 

עד כה יכלה פקסוס, הפועלת בארה"ב ומפוקחת על ידי הרשויות האמריקניות, להנפיק USDP על גבי רשת אתריום בלבד בשל מגבלות שהטילה הוועדה לשירותים פיננסיים בניו יורק (DFC). כעת מגבלות אלה הוסרו ופתחו את הפתח להרחבת הפעילות של USDP לבלוקצ'יין של סולאנה.

פייפאל הבאה בתור? 

על פי ידיעה שפורסמה ב-Fortune, הבקשה שהגישה פקסוס התקבלה ללא כל התנגדות מצד הוועדה, וזאת לאחר בחינה מדוקדקת של מדיניות ניהול הסיכונים של החברה. פקסוס מתכננת להשיק את המטבע USDP על סולאנה ב-17 בינואר.

מטבע ה-USDP הוא "המטבע המפוקח ביותר בעולם", מסר מנהל האסטרטגיה של פקסוס וולטר האזרט ל-Fortune. "אנחנו החברה היחידה שהנפיקה מטבע יציב בהיקף נרחב ובצורה מפוקחת לחלוטין על ידי הרגולטור", הוסיף תוך שהוא משווה לחברות אחרות הפועלות בתחום כמו טט'ר מנפיקת USDT, וסירקל מנפיקת USDC, שאינן פועלות תחת הפיקוח של ה-DFC.

האזרט התייחס למהירות שבה ניתן לבצע עסקאות על גבי סולאנה ואת עלויות העמלות הנמוכות, וציין כי יכולות אלה צפויות לעודד את שותפיה של פקסוס להרחיב את פעילותן לסולאנה, כמו למשל פייפאל שהנפיקה דרך פקסוס את המטבע היציב שלה PYUSD.

בימים אלה פקסוס פועלת להמשיך ולהרחיב את היקף פעילותה והתפוצה של המטבע היציב שלה, הן לרשתות בלוקצ'יין משכבה ראשונה ושכבה שנייה נוספות, והן למדינות אחרות. בנובמבר הודיעה החברה על אישור ראשוני שקיבלה מהרגולטור בסינגפור, וזמן קצת לאחר מכן זכתה לאור ירוק לפעול במדינת אבו-דאבי.

רוצים ללמוד על שוק הקריפטו ותעשיית הבלוקצ'יין לעומק ובמקצועיות, בין אם כסוחרים ומשקיעים ובין אם לטובת שדרוג הקריירה שלכם? 

צרו קשר עכשיו עם יועץ לימודים לקבלת מידע על מסלולי הלמידה השונים שלו – בהם לומדים בכירי ממשל ורגולציה, בנקים, חברות בלוקצ'יין ועוד – עם הסמכה רשמית מאת הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. כיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוני' ת"א. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

בקהילת בוגרי הקורס  זיהינו את סולאנה מוקדם!

רוצה גם ללמוד את הכלים לסחור ולהשקיע  בצורה מחושבת ולנצל את מיטב ההזדמנויות?

הכשרה פרקטית למסחר מקצועי והשקעה אחראית ומניבה במטבעות דיגיטליים

שנת 2024 היא שנת הקריפטו

תנו לנו ללמד אתכם איך
לסחור ולהרוויח!

אל תפספסו את ההזדמנות - נותרו 5 מקומות אחרונים

👇השאירו פרטים עכשיו👇

הירשמו עוד היום והתחילו להרוויח

קורס מסחר בקריפטו

הקורס הפרונטלי המקצועי והמקיף ביותר בישראל

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

פרטייך התקבלו בהצלחה! 🎉

בנתיים, יש לך אפשרות לבחור מבין הפעולות הבאות:

דילוג לתוכן