גל העזיבות נמשך: מנכ"ל בינאנס ארה"ב התפטר, שליש מהעובדים פוטרו

לדברי החברה, השינויים במצבת העובדים יחסכו לה כספים שיספיקו לשבע שנים של פעילות
binance

אחרי שנה קשה במיוחד עבור בינאנס, שכללה אישומים בעבירות על חוקי ניירות ערך, ותביעה מאת ה-CFTC, מנכ"ל בריאן שרודר התפטר מתפקידו בשלוחה האמריקאית של החברה, בינאנס ארה"ב. במקביל פיטרה הנהלת בורסת הקריפטו 100 עובדים, כשליש מכלל מצבת כוח האדם של החברה. 

את מקומו של שרודר ימלא באופן זמני נורמן ריד, שכיהן עד כה בתפקיד ראש המחלקה המשפטית  (Chief Legal Officer).

"הפעולות שביצענו היום יספקו לבינאנס ארה"ב יותר משבע שנים של פעילות פיננסית, ויאפשרו לנו להמשיך לשרת את לקוחותינו כבורסה למסחר בקריפטו בלבד", מסרה החברה בהצהרתה. "למאמציה האגרסיביים של רשות ניירות ערך לפגוע בתעשייה יש השלכות אמיתיות על על שוק תעסוקה בארה"ב ועל החדשנות, וזוהי דוגמה מצערת לכך". 

הכשרה ייחודית בתחום הבלוקצ'יין

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

המסלול שיכשיר אתכם להיות מומחים בתחום החם ביותר

הם כבר בפנים:

ללמוד מהמובילים בתעשייה ולשדרג את העתיד שלכם!

גל של עזיבות בכירים

התפטרותו של שרודר היא צעד נוסף בגל עזיבות של בכירים בעקבות הלחץ הרגולטורי. ביוני השנה הודיע פטריק הילמן, מנהל האסטרטגיה של בינאנס העולמית, על התפטרותו. לאחר גם סטיבן קריסטי, קצין הציות התפטר "מסיבות אישיות" לדבריו. כמו כן עזב את החברה באותו הזמן האן נג, היועץ המשפטי. בתחילת ספטמבר עזב את החברה גם מנהל המוצר, מאיור קמאט, לאחר שנתיים בחברה.

בסוף מרץ השנה הגישה הוועדה לפיקוח על מסחר בחוזים עתידיים ונכסים (ה-CFTC) תביעה כנגד בינאנס העולמית בטענה כי בורסת הקריפטו והמנכ"ל הפרו את חוקי המסחר בנגזרים פיננסיים, ופעלה ללא האישורים הנדרשים מצד רשויות הרגולציה. כמה חודשים לאחר מכן, בחודש יוני השנה, רשות ניירות ערך האמריקאית (ה-SEC) הגישה תביעה נוספת בטענה כי החברה הפרה את חוקי המסחר בני"ע.

בימים אלו, תעשיית הקריפטו קוצצת ציפורניים לקראת כתב אישום שמסתמן שיוגש ע"י משרד המשפטים האמריקני בשיתוף עם רשות המסים (ה-IRS) ורשות האיסור להלבנת הון המקומית (FinCEN) כנגד בינאנס ארה"ב, והאם יכלול את בינאנס הבינלאומית ואף סעיפי הונאה.

בינאנס ארה"ב מתעקשת שפעילותה ונכסיה מנוהלים בהפרדה גמורה מאלה של בינאנס העולמית, אולם זה לא מנע מה-SEC מלהגיש בקשה להקפיא את נכסי השלוחה האמריקאית בעקבות האישומים.

בתגובה לאישומים, מנהל תחום השווקים האזוריים של בינאנס ריצ'רד טאנג התעקש לדחות כל ניסיון להשוואה בין בינאנס לבורסת FTX שקרסה. לדברי טאנג לאתר קוינטלגרף, בינאנס אכן ניצבה בפני סוגיות חוקיות בשנתיים האחרונות, אולם היא הצליחה להתמודד איתן כל מקרה לגופו תוך כדי שהיא שומרת על יציבות פיננסית ואיפשרה תמיד ללקוחותיה למשוך את כספיהם.

קבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות מעולם הקריפטו ישירות למייל שלכם:

שתפו:

אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.
אהרן פורת

אהרן פורת

פעיל, יזם ומשקיע בתחום הקריפטו מאז 2013. עיתונאי לשעבר - מעריב, כלכליסט ומקור ראשון. מאמין גדול ביכולת של טכנולוגיית בלוקצ'יין והקריפטו להביא את פוטנציאל שיתוף הפעולה האנושי לשיאים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מומחה מומלץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

cropped-logo-cryptojungle-2.png

להתחברות מלאו שם משתמש וסיסמה

דילוג לתוכן